sdílet Penzion Energy II Podhájska na Facebooku
Penzion Energy II Podhájska česká verze  Penzion Energy II Podhájska slovenská verzia  Penzion Energy II Podhájska english version  Penzion Energy II Podhájska deutsch version

Penzion Energy II Podhájska Podhájska, Podhájska Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Energy II termální lázně koupaliště Podhájska - Slovensko - ubytování v Podhájské ..


Penzion Energy II se nachází cca 200 m od penzionu Energy I, v těsné blízkosti zimního vstupu do termálního koupaliště (cca 30 m). Je situován čelní stranou do areálu termálního koupaliště. Všechny balkony mají výhled na termální koupaliště. Ubytovací kapacita je 35 lůžek a 10 přistýlek. V suterénu objektu se nachází vinárna (restaurace) o kapacitě 75 míst. V přízemí je recepce a 5 bezbariérových pokojů, na každém z dalších 2 patře je 5? 2lůžkových pokojů s možností přistýlka a 1 apartmán. Vybavení pokojů: 2 pevná lůžka, 1 přistýlka, vlastní sociální zařízení, koupelna (sprcha), televizor a rádio, lednička, balkon Vybavení apartmánů: 2 pevná lůžka, 2 x přistýlka (pevné lůžko), - obývací pokoj, ložnice, vlastní soc. zařízení, koupelna (vana), televizor a rádio, lednice.

Terapeutická část objektu v přízemí budovy nabízí všem zájemcům možnost návštěvy sedacího bazénu (pro hosty Energy I, II v ceně pobytu) s koncentrovanou termální vodou zdejšího vřídla nebo využití balneoterapeutické van. Pro příjemné posezení po procedurách je k dispozici bar s nepřetržitým provozem. Kromě ubytování, léčebných a uzdravovacích služeb nabízíme doplňkové služby s příplatkem: hlídané parkoviště, po dohodě zajištění průvodce pro hromadné zájezdy (Arborétum Mlyňany, bazilika v Ostřihomi, Brhlovce? Kamenné obydlí, Komárno? Náměstí Evropy), individuální program (dle požadavků uzavřených skupin) , Manikúra, pedikúra, fén, televize, badminton, kolo.

Penzion Energy II - Podhájska - Terapeutické procedury: Jsme jediný penzion v Podhájské, který při procedurách používá termální vodu z geotermálního vřídla! Pro všechny zájemce je k dispozici sedací bazén a balneoterapeutické vany s geotermální vodou z zdejšího vřídla. Vnitřní sedací bazén Vane? balneoterapie - teplota vody ve vaně je 37 0C. Vodu lze obohatit o aromaterapeutická látky dle vlastního výběru. Vany - masážní - voda ve vanách je přímo z vřídla geotermálního vrtu Podhájská. Teplota vody ve vaně je 37 0C. Dále 1. perličková vana a 2. hydromasážní vana Masérské služby: regenerační masáž, masáž - záda a krk 25 min, masáž - nohy 25 min., masáž - celé tělo 50 min. Relaxační - terapeuticko? bodová, kombinovaná relaxační a bodová masáž - záda a krk 25 min., masáž - celé tělo 50 min. Lymfodrenáž, celo-tělová 1.45 min., Dílčí 60 min., Lymfodrenáž obličeje 30 min., Reflexní masáž (chodidla) 40 min.

TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ - Termální koupaliště Podhájska má celoroční provoz a je malým Slovenské mrtvým mořem. Slaná termální voda v sedmi bazénech koupaliště působí přímo zázračně na onemocnění: - revmatismus, - dna, - bolesti páteře, - kloubní onemocnění, - cévní onemocnění, - ekzémové onemocnění, - průduškové onemocnění a onemocnění dýchacích cest. Rovněž blahodárně působí i na doléčení zlomenin.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánpřistýlka
116110

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, rádio

Základní informace: směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace

Dostupnost střediska:


Centrum název: (20 m)

Autobusové nádraží název: (100 m)


Vlakové nádraží název: (500 m)

Termální lázně: Podhájska (10 m)

Lázeňské služby:Lázeňské služby: Wellness hotel

Procedury léčení: Terénní kúry, vycházkové trasy, Rehabilitační plavání, Masáže

Přírodní léčivé zdroje: Vody termální

Léčba nemocí indikace: Pohybové ústrojí, Kožní nemoci a popáleninové stavy

Ostatní druhy léčby: Spánek, Relaxační procházky, Klimatoterapie

Stravování:


Restaurace popis: Reštaurácia (s kapacitou 75 osôb) poskytuje možnosť usporiadania rodinných osláv, svadieb, posedení, či podnikateľských stretnutí.. Objekt môžu veľmi vhodne využiť športové i spoločenské kluby, kolektívy, pracoviská na usporiadanie porád, sústredení, školení, seminárov, kurzov, rokovaní, prípadne zasadaní, či prezentácií. Novovybudovaná letná terasa reštaurácie Energy II s kapacitou 60 miest Vám ponúka možnosť, posedieť si na čerstvom vzduchu pri živej muzike a vychutnať si príjemné chvíle pri vynikajúcom jedle z našej kuchyne, pri širokej ponuke alko. aj nealko nápojov, v ktorej nechýbajú ani rôzne druhy čapovaného piva..

Restaurace: (počet míst 75)

Zahradní restaurace: (počet míst 60)

Služby:Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.1221,58-26


Měna: EUR

Cena polopenze: 4,40
Cena plné penze: 3,50
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Dieťa do 3 rokov nezaberajúce lôžko zdarma.

Fotogalerie (8):


Penzion Energy II PodhájskaPenzion Energy II PodhájskaPenzion Energy II Podhájska
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com