sdílet Hotel Regia Sorea na Facebooku
Hotel Regia Sorea česká verze  Hotel Regia Sorea slovenská verzia  Hotel Regia Sorea english version  Hotel Regia Sorea deutsch version

Hotel Regia Sorea Bratislava, Bratislava Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Regia Sorea - ubytování - Bratislava...


Hotel Regia Sorea Bratislava se nachází v hlavním městě České republiky v Bratislavě. Je situován v malebném prostředí bratislavského Hradního vrchu, obklopený příjemným a tichým prostředím plným zeleně a v blízkosti nábřeží zdejšího veletoku Dunaje. Od historického centra je vzdálen cca 10 min. pěšky, resp. jen 2 zastávky městskou hromadnou dopravou.

Hotel Regia Sorea Bratislava - ubytování - ubytování: Moderně a pohodlně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky kategorie Standard, rekonstruované pokoje kategorie Business a apartmány jsou vybaveny WC s koupelnou, barevným TV se SAT programem, rádiem, telefonem a balkonem. V apartmánech se nacházejí i minibary s ledničkou, v pokojích kategorie business a v apartmánech je možnost připojení na internet. Pobyt v hotelu si klienti mohou zpříjemnit návštěvou Vitalcentra, které kromě standardních regeneračních služeb jako sauna, perličková a kanadský vířivá koupel, posilovna a různé druhy masáží, nabízí i odborné léčebné procedury pod vedením lékaře: elektroneurálnu diagnostiku, bioenergetické zákroky, psi chirurgii, magnetoterapii, ošetření laserem, cvičení na FIT míčích, poradenské služby v oblasti stravování a individuální léčebnou terapii.

Hotel Regia Sorea Bratislava zajišťuje organizované návštěvy galerií, muzeí, prohlídky historického centra města a ostatních kulturně-historických památek, vstupenky na kulturní akce jako i fakultativní výlety do Vídně, Budapešti a do vinařských oblastí Malých Karpat, spolu se zabezpečením stravovacích služeb v rázovitých Slovenská restauracích . Oblíbené jsou i výlety lodí na vodní dílo Gabčíkovo, na hrad Devín na soutoku řek Morava a Dunaj, nebo návštěvy divadel, koncertů, galerií a muzeí (Nabídka hotelu v Aktivity a služby) Ke standardní nabídce hotelu patří směnárenské služby, prodej suvenírů, prádelna a sekretářské služby (telefon, fax, kopírování).

Hotel Regia Sorea Bratislava zajišťuje komplexní organizaci firemních a společenských akcí. Pro pořádání konferencí, seminářů, školení a dalších firemních nebo společenských akcí je k dispozici kongresový sál s kavárnou se standardním technickým vybavením a pro menší akce komornějšího charakteru Modrý salonek, Červený salonek a salonek Hubert. Hotel je ideálním místem pro pořádání firemních prezentací a díky své poloze v blízkosti centra města a hlavně výstavního centra Incheba je často vyhledáván pro služební pobyty během návštěvy kontraktačně-prodejních výstav, veletrhů a workshopů v Bratislavě. Na základě požadavků klientů hotel zabezpečuje společenské, kulturní a zábavné programy jako i vánoční a silvestrovské zábavy a večírky. Ve spolupráci s CK zajišťujeme dny Vánoc spojené s nákupy na trase Bratislava - Vídeň - Budapešť.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, kabelová televize, připojeni internetu, minibar

Základní informace: bezbariérový přístup, sekretářské služby, směnárna, Informační služba, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, uzamykatelné parkoviště

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Tipy na výlet: Atrakce v okolí Bratislavy / Tipy na výlety :: nejznámější památky: Bratislavský hrad - hrad Devín Primaciálny palác, Mirbachův palác, Pálffyho palác, Zichyho palác, Grassalkovichov palác, kaštiel v Rusovcích, ... Stará radnice, Academia Istropolitana, Michalská věž, Dóm sv. Martina kostel sv. Alžběty (Modrý), ... :: muzea a galerie: Slovenské národní muzeum Slovenská národní galerie Galerie města Bratislavy Archeologické muzeum Bratislava, ... :: další oblíbené lokality: hrad Pajštún, Pezinská baba - turistika, v zimě zimní sporty koupání na přírodních koupalištích v Senci + v novém aquaparku (!) Gabčíkovo - vodní nádrž, vodní plocha - trať mezinárodní cyklistické dráhy - skvělé místo pro oblíbenců kolečkového bruslení dostihová dráha Starý háj (Petržalka) Zochova chata - turistika (směr na Tří jezdců - skalnatý kopec, po silnici vyhlídková věž, vhodné i pro rodiny s dětmi) Červený Kameň - hrad + pěkný park, sokolníci ... Okolí Topoľčianok (cca 70 minut od Bratislavy) - Zubří obora a park arboreta v Tesárske Mlyňany, koně a pěkná jízdárna v Topoľčiankach + nádherný park (navštěvoval i pan TG Masaryk)

Dostupnost střediska:


Centrum název: (1 km)

Stravování:


Restaurace popis: Ubytování v Bratislavě Hotel Sorea, restaurace Hotel Sorea Bratislava, restaurace Bratislava: Bohatý výběr mezinárodních jídel i národních specialit nabízí hotelová restaurace. Snídaně jsou podávány formou teplých a studených bufetových stolů s širokou nabídkou jídel a nápojů, v případě menšího počtu hostů mají klienti možnost vybrat si ze snídaňového lístku. V létě poslouží klientům na příjemné posezení letní terasa. Hotelovým hostům je k dispozici i denní bar v přízemí a salonek Hubert. Na uspořádání gastronomických akcí s větším počtem účastníků je vhodná kongresová místnost s kavárnou s kapacitou 150 osob, pro menší akce jsou k dispozici 2 salonky: Modrý salonek s kapacitou 30 osob a Červený salonek s kapacitou 30 osob. Tyto prostory jsou určeny i pro pořádání rodinných akcí, jako jsou oslavy životních jubileí, promoce, svatby, kary, ale i dalších společenských akcí, stužkové, plesů a firemních prezentací.

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol, Fittness

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Telefon, Pódium, Tlumočnické služby, Fax, TV, Video , Kamera, Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Diaprojektor, Kinoprojektor, Magnetofon, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Ozvučení, Speciální osvětlení, PC, Šatna, Úschovna cenných předmětů

Kongresové služby Hotel Sorea v Bratislavě: Hotel SOREA v Bratislavě je díky své poloze v blízkosti historického centra a kongresového centra INCHEBA ideální na pořádání konferencí, seminářů a různých společenských, pracovních a soukromých akcí. K dispozici jsou: kongresový sál, prostory restaurace, Hubert Club, 2 salonky

Společenské a jednací prostory hotelu jsou vybaveny základní prezentační technikou, ozvučením a vhodné i pro pořádání rozsáhlejších gastronomických akcí, rautů, banketů, recepcí, pracovních obědů, plesů, svateb, stužkové slavností, oslav významných životních jubileí nebo firemních oslav.

Hotel nabízí komplexní zajištění akcí, na požádání zajistí nadstandardní technické vybavení, organizuje doprovodné akce (grillparty, diskotéka, coffee break) a ve spolupráci s uměleckými agenturami připraví atraktivní kulturní a zábavné programy. V případě zájmu o spojení kongresových akcí s výstavou hotel zajistí vhodnou úpravu hotelových prostor (recepce, foyer).

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmán
1.1-31.127077112 (Apartment STANDARD)169 (Apartment BUSINESS)


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (17):


Hotel Regia SoreaHotel Regia SoreaHotel Regia Sorea
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com