sdílet Penzion Poľana na Facebooku
Penzion Poľana česká verze  Penzion Poľana slovenská verzia  Penzion Poľana english version  Penzion Poľana deutsch version

Penzion Poľana Horný Smokovec, Horný Smokovec Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Poľana Horný Smokovec Vysoké Tatry - ubytování ve Vysokých Tatrách..


Hotel Poľana - Horný Smokovec - Vysoké Tatry - Slovensko - popis: Hotel POĽANA se nachází v 980 m nm, přímo v centru horského masivu VYSOKÉ TATRY. Smokovce patří již od r.. 1793 k vyhledávaným lázeňským střediskům vhodných pro lidi s problémy dýchání, pohybového ústrojí, alergiky.

Hotel Poľana - Horný Smokovec - Vysoké Tatry - Slovensko - poloha: V blízkosti je umístěna zastávka Tatranské železnice "pěkná vyhlídka", která vám umožní snadno se přesunout na kterékoliv místo v Tatrách.

Hotel Poľana - Horný Smokovec - Vysoké Tatry - Slovensko - ubytování: Hoteloví hosté mají možnost bezplatně parkovat přímo u hotelu. V hotelu jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, soc. zařízení, stravování v restauraci formou polopenze nebo plné penze, bar, společenská místnost. V pokojích jsou TV přijímače.

Hotel Poľana - Horný Smokovec - Vysoké Tatry - Slovensko - služby: Pouze 300 m od hotelu se nachází bazén, sauna, fitness centrum.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
21251

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV

Základní informace: Informační služba, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu

Popis okolí: 40metrov od hotela je zastávka tatranskej železnice, Pekná Vyhliadka. 50m od hotela sa nachádza lyžiarsky vlek s denným i nočným lyžovaním. Priamo z hotela sa dajú podnikať vysokohorské túry. 5 km v Tatranskej Kotline Belianska jaskyňa, 10km v Poprade Aquacity s termálnou vodou.

Tipy na výlet: Smokovec, Hrebienok, Vodopády - Rainerova chata Smokovec - Hrebienok, Vodopády,  Zamkovského chata, Skalnaté pleso,  Tatr.Lomnica Smokovec,  Hrebienok - Téryho chata Smokovec, Hrebienok, Rainerova chata, Zbojnícka chata + nespočetne veľa ďalśích túr Jaskyňa v Tatr.Kotline Aquacity v Poprade Muzeum Tanap-u v Tatranskej Lomnici

Doporučená trasa bus: Poprad - Starý Smokovec

Doporučená trasa vlak: Poprad - Starý Smokovec

Doporučená trasa auto: Poprad - Starý Smokovec

Dostupnost střediska:


Centrum název: (400 m)

Autobusová zastávka název: (20 m)

Vlaková zastávka název: (40 m)

Letiště název: (10 km)

Autobusové nádraží název: (400 m)


Vlakové nádraží název: (400 m)

Obchod: (400 m)

Stravování:


Restaurace popis: Chutnou snídani se podávají formou bufetových stolů. Hosté si mohou objednat i večeři. Pouhých 30 metrů od ubytování najdete místní hospody, restaurace a kavárny. Těšit se můžete i na čerstvé koláče a zákusky od místní cukrářky.

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Půjčovna kol, Tělocvična, Fittness, Jízda na koni , Bazén krytý, Sauna

Kongresové služby:
Telefon, Tlumočnické služby, Fax, TV, Video , CD přehrávač, Diaprojektor, Magnetofon, Tabule, Taneční parket, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Šatna, Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
29.9-22.1223
23.12-3.135
4.1-31.526


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: POPLATKY: Kúpeľný miestny poplatok pre osoby 18-70 rokov 30,-Sk /=1,-€ / Príplatok za 1/1 +150,-Sk/=5-€, pri pobyte na 1 noc je priplatok 3 eur.

Fotogalerie (15):


Penzion PoľanaPenzion PoľanaPenzion Poľana
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com