Penzion Resort Beatrice Tatranská Lomnica, Tatranská Lomnica Ubytování

Penzion Resort Beatrice česká verze  Penzion Resort Beatrice slovenská verzia  Penzion Resort Beatrice english version  Penzion Resort Beatrice deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Penzion Resort Beatrice
Název: sdílet Penzion Resort Beatrice na Facebooku Penzion Resort Beatrice
Ulice: Tatranská Lomnica 103
Město: Tatranská Lomnica
PSČ: 059 60
Okres: Poprad
Kraj: Prešovský
Hory / Region: Vysoké Tatry
Rekreační středisko: Tatranská Lomnica
Stát: Slovensko
Kapacita: 39
Typ: Penzion
Počet hvězdiček: 3
Počet podlaží: 3
Cena od: 49 EUR

ukázat na mapě    E-mail: penzion-resort-beatrice-tatranska-lomnica@penzion-hotel.cz

Popis:


Penzion Resort Beatrice Tatranská Lomnica Vysoké Tatry - ubytování ve Vysokých Tatrách...


Penzion Resort Beatrice - Tatranská Lomnica , se nachází v blízkosti centra Tatranské Lomnice , v centru Národního parku Vysoké Tatry, které jsou nejvyšší částí Karpat a dosahují nadmořskou výšku 2600 m.. Resort se skládá z 4 sousedících objektů vzdálených od sebe cca 150 m. V hlavním objektu se nachází recepce, snídaňová místnost a dětský koutek.

Resort se svým výhodným umístěním je snadno dostupný autem, autobusem , vlakem . V blízkosti se nachází lyžařské středisko s nejvýše položenou a zároveň nejdelší sjezdovkou na Slovensku, která je garancí nejlepší lyžování na sluneční straně Vysokých Tater. Nad Tatranskou Lomnicí bdí majestátní Lomnický štít s nadmořskou výškou 2633 m , na který se můžete dost visutou lanovkou a vychutnat si neopakovatelný pohled na krásné štíty a doliny Tater . V nejbližším okolí najdete množství turistických tras dostupných v zimě i v létě, fantastické přírodní scenérie, čistou přírodu , malebné vesničky se stále žijícími folklórními prvky.

Penzion Resort Beatrice - Tatranská Lomnica - ubytování:

Apartmán typ A : Ubytování vhodné pro 2-4 osoby . Apartmán se skládá ze 2 místností : ložnice pro 2 osoby, obývací místnost s rozkládací pohovkou , kuchyňský kout s vybavením , sprcha, WC , TV . Každý apartmán je vybaven lednicí, televizním přijímačem , satelitem , fénem na ruce a vlasy .

Apartmán typ B : Ubytování vhodné pro 4-6 osob . Apartmán se skládá ze 3 místností : 2 x ložnice pro 2 osoby , obývací místnost s rozkládací pohovkou , kuchyňský kout s vybavením , sprcha, WC , TV . Každý apartmán je vybaven lednicí, televizním přijímačem , satelitem , fénem na ruce a vlasy .

Apartmán typ C : Ubytování vhodné pro 8 osob . Přízemí : velká obývací místnost s krbem, velká jídelna s prosklenou stěnou vybavená kuchyňským koutkem, ložnice , balkon s přímým výhledem na Tatry , koupelna s vanou , WC . Patro : 4x ložnice, koupelna ss velkou vanou a separátní WC . Každý apartmán je vybaven lednicí, televizním přijímačem , satelitem , fénem na ruce a vlasy.

Parkovanie u Penzionu Resort Beatrice v Tatranské Lomnici: Parkovisko sa nachádza priamo v areáli objektu, je nestrážené, bezplatné.

Typy pokojů
apartmán
8

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, sat, fén

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu

Počet podlaží: 3

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:


Datumapartmánapartmánapartmánapartmán
8.1-25.1249 - 69 (Apartm)89 - 109 (Apartm)99 - 139 (Apartm)149 - 169 (Apartm)
26.12-7.189129199199


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Cena za den
Sleva / poplatky: Pobytová taxa - 1,00 € Cena zahrnuje: • ubytování na jednu noc • spotřeba energie (elektřina, voda) • ložní prádlo Povinný příplatek: • místní poplatek osoba nad 18 let: 1 € / den • jednorázový příplatek za závěrečný úklid: Apartmán Typ A: 17 € (pobyt) - Apartmán Typ B: 21 € (pobyt) - Apartmán Typ C: 25 € (pobyt) Doplňkové služby a balíčky: • dětská postýlka, polštář, peřina - 15 € / pobyt • Pozdní check out do 13: 00 hod. / 10 € • Pozdní check in po 19: 00 hod. / 10 € • Soft úklid - podlaha, koupelna / WC , vysypání odpadků: 7 € / den • Výměna osušek: 2 € / 1 ks • výměna ložního prádla: 3,00 / 1 lůžko • soukromá sauna 90 min / 25 €, Internet - omezená rychlost - ZDARMA Internet - vyšší rychlost - 3 € / den, 10 € / pobyt

Stravování:


Restaurace popis: Stravování: Možnost objednání snídaní podávaných v hlavní budově Resortu Beatrice, nebo možnost vlastní přípravy jídel (studia a apartmány s kuchyňským koutem).

Služby:Sportovní možnosti:
Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Cyklotrasy
Sport a zábava

V Tatranské Lomnici najdete tenisové kurty, fotbalové hřiště , volejbalové hřiště, golf , mini - golf , lyžařské vleky , kluziště , kino, biliár, a množství rozličných restauraci. Nachází se zde botanická zahrada, prezentující většinu planě rostoucích rostlin a květin rostoucích v tatranskejoblasti , a také muzeum Tatranského Národního Parku , kde jsou vystavovány zvířata volně žijící v Tatrách . Lanovkou se můžete vyvézt až na Lomnický štít , jeden z nejvyšších štítů v Karpatech s nadmořskou výškou 2633 m .

Přibližně 400 m od Resortu Beatrice se nachází malý lyžařský vlek , s umělým zasněžováním během celé zimy . Stanice lanovky spojující Tatranskou Lomnici s výše položeným lyžařským střediskem se nachází přibližně 10 minut chůze od hotelu . Zde si můžete vychutnat úžasnou lyžovačku na dost náročném terénu . Sedačkou vyjedete až do výšky 2200 m . , Az této výšky se můžete spustit dolů - přímo až ke hotelu , pokud to sněhové podmínky dovolují. V Tatranské Lomnici se nachází několik vleků pro začátečníky s jednoduchým terénem . Jsou zde lyžařské školy a soukromé hodiny jsou cenově dostupné . V Tatrách je několik jiných lyžařských středisek . Také v Nízkých Tatrách, 60 km směrem na jih , můžete najít podmínky pro vynikající lyžovačku v mnoha střediscích s výborně rozvinutým vleková systémem. Nejlehčí doprava do těchto středisek je vlastním autem .

Bruslení : Během zimních měsíců můžete v Lomnici najít přírodní kluziště s půjčovnou bruslí . V nejbližším městě Poprad ( 15 km ) , se nachází velká klzisková hala .

Tenis : Nedávno otevřená tenisová hala nabízí možnost hrát tenis kdykoliv během celého roku . V letních měsících můžete využít venkovní tenisové kurty .

Golf: Přibližně 3 km od Tatranské Lomnice se nachází 9 - jamkové golfové hřiště v roztomilém prostředí s pohořím v pozadí. Hřiště se rozroste o dalších 9 jamek v roce 2005.

Konferenční kapacity:

Fotogalerie (26):


Penzion Resort BeatricePenzion Resort BeatricePenzion Resort Beatrice
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2022 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com