sdílet Penzion Energy I Podhájska na Facebooku
Penzion Energy I Podhájska česká verze  Penzion Energy I Podhájska slovenská verzia  Penzion Energy I Podhájska english version  Penzion Energy I Podhájska deutsch version

Penzion Energy I Podhájska Podhájska, Podhájska Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Energy I termální lázně koupaliště Podhájska - Slovensko - ubytování v Podhájské ..


Penzion Energy I Podhájska stojí přímo u zdroje unikátního termálního vřídla. Třípatrová budova má kapacitu 55 lůžek a 10 přistýlek rozdělených do 23 pokojů a 3 prostorných apartmánů. Vlastní jídelna zajišťuje pravidelné stravování pro všechny hosty penzionu a poskytuje možnost výběru vegetariánské stravy. Prostory jídelny je možné využít mimo hodin podávání stravy jako společenskou místnost. V těsné blízkosti se nachází areál koupaliště s několika bazény (včetně plaveckých) a odpočinkovým sportovním areálem.

Penzion Energy I Podhájska - vybavení pokojů: 2 pevná lůžka, 1 přistýlka, vlastní sociální zařízení, koupelna (sprcha), televizor a rádio Vybavení apartmánů: 2 pevná lůžka, 2 x přistýlka (pevné lůžko), obývací pokoj, ložnice, vlastní soc. zařízení, koupelna (vana), lednička, televizor a rádio Terapeutická část objektu v přízemí budovy nabízí všem zájemcům možnost návštěvy sedacího bazénu (pro hosty Energy I, II v ceně pobytu) s koncentrovanou termální vodou zdejšího vřídla nebo využití balneoterapeutické van. Pro příjemné posezení po procedurách je k dispozici bar s nepřetržitým provozem. Kromě ubytování, léčebných a uzdravovacích služeb nabízíme doplňkové služby s příplatkem: hlídané parkoviště, po dohodě zajištění průvodce pro hromadné zájezdy (Arborétum Mlyňany, bazilika v Ostřihomi, Brhlovce, kamenné obydlí, Komárno, náměstí Evropy), individuální program (dle požadavků uzavřených skupin) , Manikúra, pedikúra, fén, televize, badminton, kolo.

Penzion Energy I - Podhájska - Terapeutické procedury: Jsme jediný penzion v Podhájské, který při procedurách používá termální vodu z geotermálního vřídla! Pro všechny zájemce je k dispozici sedací bazén a balneoterapeutické vany s geotermální vodou z zdejšího vřídla. Vnitřní sedací bazén Vany, balneoterapie - teplota vody ve vaně je 37 0C. Vodu lze obohatit o aromaterapeutická látky dle vlastního výběru. Vany - masážní - voda ve vanách je přímo z vřídla geotermálního vrtu Podhájská. Teplota vody ve vaně je 37 0C. Dále 1. perličková vana a 2. hydromasážní vana Masérské služby: regenerační masáž, masáž - záda a krk 25 min, masáž - nohy 25 min., masáž - celé tělo 50 min.

Relaxační - terapeuticko, bodová, kombinovaná relaxační a bodová masáž - záda a krk 25 min., Masáž - celé tělo 50 min. Lymfodrenáž, celo-tělová 1.45 min., Dílčí 60 min., Lymfodrenáž obličeje 30 min., Reflexní masáž (chodidla) 40 min.

TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ - Termální koupaliště Podhájska má celoroční provoz a je malým Slovenské mrtvým mořem. Slaná termální voda v sedmi bazénech koupaliště působí přímo zázračně na onemocnění: - revmatismus, - dna, - bolesti páteře, - kloubní onemocnění, - cévní onemocnění, - ekzémové onemocnění, - průduškové onemocnění a onemocnění dýchacích cest. Rovněž blahodárně působí i na doléčení zlomenin, zmírňuje bolesti a stimuluje štítnou žlázu.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, rádio

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace

Dostupnost střediska:


Termální lázně: Podhájska (10 m)

Stravování:


Restaurace popis: Reštaurácia (s kapacitou 75 osôb) poskytuje možnosť usporiadania rodinných osláv, svadieb, posedení, či podnikateľských stretnutí.. Objekt môžu veľmi vhodne využiť športové i spoločenské kluby, kolektívy, pracoviská na usporiadanie porád, sústredení, školení, seminárov, kurzov, rokovaní, prípadne zasadaní, či prezentácií. Novovybudovaná letná terasa reštaurácie Energy II s kapacitou 60 miest Vám ponúka možnosť, posedieť si na čerstvom vzduchu pri živej muzike a vychutnať si príjemné chvíle pri vynikajúcom jedle z našej kuchyne, pri širokej ponuke alko. aj nealko nápojov, v ktorej nechýbajú ani rôzne druhy čapovaného piva..

Restaurace: (počet míst 75)

Služby:Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.1221,58 - 26


Měna: EUR

Cena polopenze: 4,40
Cena plné penze: 3,50
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (10):


Penzion Energy I PodhájskaPenzion Energy I PodhájskaPenzion Energy I Podhájska
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com