sdílet Penzion BETTY Vežký Meder na Facebooku
Penzion BETTY Vežký Meder česká verze  Penzion BETTY Vežký Meder slovenská verzia  Penzion BETTY Vežký Meder english version  Penzion BETTY Vežký Meder deutsch version

Penzion BETTY Vežký Meder Veĺký Meder, Veĺký Meder Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Betty Vežký Meder Čalovo - ubytování termální koupaliště Velký Meder..


Nově otevřený penzion Betty v blízkosti Termálparku Corvinus Vežký Meder coloročne nabízí širokou škálu kvalitních služeb. Od ubytovacích přes stravovací až po kongresové, sportovní a relaxační. Vlastní krytý relaxační bazén a sportovní hala s celoročním využitelností na tenis, fotbal.

Penzion Betty - Velky Meder - Čalovo -  Ubytování: Nabízíme ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, které jsou stylově zařízené s přihlédnutím na jedinečný komfort. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, sociálním zařízením, samozřejmostí je vybavení barevnou televizí a rádiem. Některé pokoje jsou klimatizované, k dispozici jsou nekuřácké. Ve společenských prostorách je volné wifi připojení.

Penzion Betty - Velký Meder - Kapacita: penzionu je 64 lůžek. Penzion má vlastní hlídané parkoviště, nabízí možnost ubytovat se is domácími mazlíčky - se psem nebo kočkou.

Ubytovací kapacity:
BETTY I. 8 pokojů - 20 lůžek
BETTY II: 22 pokojů - 44 lůžek

Typy pokojů:
Dvoulužkový "Standard"
Dvoulužkový "Standard" s možností přistýlky
Dvoulužkový "Lux" s možností přistýlky
Apartmán pro 4 osoby "Green" a "Orange"

Doplňkové služby: Room service

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, připojeni internetu, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI

Dostupnost střediska:


Centrum název: (400 m)


Obchod: (100 m)

Termální lázně: Veĺky Meder (100 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Penzion BETTY 's paradise - relaxační služby: Relax centrum zaručí příjemný odpočinek pro návštěvníky. K dispozici je krytý relaxační bazén s třemi protiproudy a vířivkou s celkovou plochou 200m2 s hloubkou 160 cm. Infrasauna, suchá a parní sauna, odpočinková lehátka.

Lázeňské služby: Lázně

Stravování:


Restaurace popis: Penzion Betty - Restaurace - Velky Meder: Útulná restaurace s kapacitou pro 100 lidí

Naše restaurace nabízí příjemné posezení a široký výběr jídel z domácí ale i zahraniční kuchyně s kapacitou 100 míst. V letních měsících je k dispozici letní terasa s kapacitou 40 míst, a také nabízíme posezení na zahradě u grilu a široký výběr grilovaných specialit od našeho šéfkuchařů.

Kavárna nebo stylový pub je tím správným místem pro setkání s obchodními partnery nebo přáteli u šálku kávy, sklenici piva či vína ze široké škály výběru.

Nabízíme možnost zorganizovat různé rodinné oslavy, svatby, promoce.

Služby:Sportovní možnosti:
Tenisové kurty, Bazén krytý, Sauna
BETTY pro sport

Vlastní sportovní hřiště: Pension *** Betty nabízí vlastní sportovní hřiště s umělou trávou, které je vhodné na fotbal či tenis.

Krytý relaxační bazén: Samozřejmostí penzionu je vlastní krytý relaxační bazén s třemi protiproudy a vířivkou s celkovou plochou 200m2 s hloubkou 160cm, teplotou vody 31C °.
V ceně ubytování je zahrnut vstup do bazénu.
Cena za vstup do bazénu pro hosty, kteří nejsou ubytováni v hotely: 5 EUR / den

Cykloturistika: Cyklistická trasa Dunaj, která se dotýká i Dolního Žitného ostrova, patří mezi nejznámější cyklistické trasy Evropy. Vede přes Německo a Rakousko u břehu Dunaja.Slovenská část cyklistické trasy začíná u Bratislavy a vede přes Velký Meder až po Štúrovo.

Rybolov: Rybolov od dávných dob zaujímá významnou roli v dějinách Žitného ostrova. Nejznámějšími druhy ryb, které zde žijí od pradávna, jsou kapr, štika, bolen dravý, karas, lín obyčejný a parma. V stojatých a tekoucích vodách Žitného ostrova lze nalézt i takové vzácné výjimečné chráněné druhy jako jsou blatniak tmavý a hrouzek vousatý.

Příznivci sportovního rybářství mohou vylovit rozměrnou a hodnotnou kořist iv Žitnoostrovské hlušina.

V posledních letech jsou přístupné i soukromé rybníky, ve kterých po zaplacení jistého poplatku slibují zaručený úlovek.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlka
1.1-31.12304010


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (22):


Penzion BETTY Vežký MederPenzion BETTY Vežký MederPenzion BETTY Vežký Meder
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com