sdílet Lázně Piešťany Hotel Balnea Esplanade na Facebooku
Lázně Piešťany Hotel Balnea Esplanade česká verze  Lázně Piešťany Hotel Balnea Esplanade slovenská verzia  Lázně Piešťany Hotel Balnea Esplanade english version  Lázně Piešťany Hotel Balnea Esplanade deutsch version

Lázně Piešťany Hotel Balnea Esplanade Piešťany, Piešťany Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a.s. - Lázně Piešťany hotel Balnea Esplanade...

 

Moderní hotelový komplex nacházející se v překrásném parku Lázeňského ostrova. Přímo spojený s impozantním Balneo centrem, které nabízí širokou škálu jedinečných léčebných a relaxačních procedur. Relaxujte ve Vodním a saunovém světě! Vyzkoušejte vnitřní a venkovní bazén i Finsku saunu spolu s Infra a parní saunou.

Hotel Balnea Esplanade - Piešťany - pro všechny příležitosti: lázeňské a wellness služby, konferenční prostory, sportovní aktivity, výborná kuchyně a plno zábavy.

Hotel Balnea Esplanade - ubytování: 257 pokojů, včetně 15 apartmánů s balkonem, koupelna, TV, připojení na internet, minibar, telefon, trezor, vysoušeč vlasů a koupací plášť.

Lázně Piešťany - stravování: Restaurace Esplanade, Orchidea, Fresia, Rosa, Calla, Lilium, Café Esplanade, noční bar, bar u bazénu Blanquet, Balneo Café.

Lázně Piešťany - Kongresové služby: Balnea Palace Sál (Ludovit, Marianne, Leona) s kapacitou do 100 lidí, salón Alexander s kapacitou 40 lidí, Venezia salón s kapacitou 40 lidí. V blízkosti: Kongresové centrum s kapacitou do 400 lidí. Bezplatné parkoviště, garáž.

Lázně Piešťany - Léčebné lázeňské pobyty jsou určeny především pro lidi, kteří trpí některým z indikovaných onemocnění. Léčebný pobyt začíná vstupním lékařským vyšetřením a potřebnou diagnostikou, na jejímž základě lékař určí druh a stádium onemocnění a předepíše optimální kombinaci procedur (v průměru 4 procedury denně, 6 x týdně). V průběhu léčby absolvuje host kontrolní vyšetření a po jejím ukončení výstupní prohlídku s doporučeními dalšího léčebného režimu.

Lázně Piešťany  - V ceně všech typů léčebného pobytu je zahrnuto: zdravotní péče, léčebné procedury, ubytování, plná penze (v případě potřeby je k dispozici dietní strava) a volný vstup do bazénu. Doporučená délka pobytu na dosažení pozitivních výsledků a výrazného zlepšení zdravotního stavu je 3 týdny, minimální délka pobytu je 6 přenocování. Základním léčebným programem je tradiční Komplexní lázeňský pobyt. Kromě něj nabízíme i speciální léčebné programy, které jsou připraveny na vědecké bázi a obsahují speciální balneoterapeutické a rehabilitační postupy. Jsou obohaceny o nadstandardní léčebné procedury, služby a bonusy.

Balnea Esplanade Hotel Piešťany - Relax a Wellness - aktivní dovolená: Golf, tenis, vodní a saunový svět, atraktivní kulturní akce a výlety v kombinaci s jedinečnými léčebnými a relaxačními procedurami - to jsou ideální podmínky pro relax a načerpání nové životní energie. Přijďte do Piešťan strávit nezapomenutelnou zdravotní dovolenou!

Lázně Piešťany - Regenerační lázeňské pobyty jsou určeny pro lidi, kteří hledají odpočinek a relax v klidném prostředí Lázeňského ostrova. Všechny služby máte na dosah ruky. Týden pobytu Vám přinese dokonalou regeneraci celého těla, novou životní energii a vnitřní harmonii. Regenerační pobyty Vám pomohou aktivně se vyrovnat se s důsledky stresu a uspěchaného životního stylu a také působí preventivně proti vzniku mnoha civilizačních onemocnění. Regenerační pobyt začíná krátkou vstupní konzultací s lékařem a zahrnuje od dvou do čtyř procedur denně (podle typu programu), ubytování, polopenzi a volný vstup do bazénu.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
3121115

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, trezor, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat, minibar, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 5

Popis okolí: Lázeňský ostrov je oázou klidu a relaxu, ale nabízí také množství příležitostí pro sportovní aktivity. Nabídku pro volný čas doplňuje bohatý kulturní program společenského centra, ale i 9-jamkové hřiště a venkovní termální koupaliště "Eva" s tenisovými kurty a hřišti na plážový volejbal .. Překrásný lázeňský park je ideální pro procházky a množství kaváren a restaurací nabízí domácí i mezinárodní speciality.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (200 m)

Letiště název: Bratislava (80 km)

Autobusové nádraží název: Piešťany (1 km)


Vlakové nádraží název: Piešťany (1 km)

Zastávka MDH: (20 m)

Zastávka tramvaj: (250 m)

Termální lázně: Balnea centrum priamo spojená s hotelom Balnea Esplanade

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Přírodní léčivé zdroje: Lázně Piešťany vděčí za svou pověst především unikátním přírodním pramenům termální minerální vody, která vyvěrá z hloubky 2000 metrů, vynáší některé specifické sloučeniny a energii zemské magmatu.

Tato voda je také hlavním činitelem tvorby nenapodobitelného místního produktu - léčivého sirného bahna. Jde o zvláštní peloid, jehož složení je výsledkem dlouhodobé reakce termální vody s místními měkkými horninami a specifickou bakteriální mikroflórou.

Piešťanská termální minerální voda: to je deset pramenů s průměrným obsahem 1.500 mg minerálních látek na 1 l minerální vody. Voda vyvěrá z tektonických zlomů z hloubky asi 2000 metrů, zachycuje se v hloubce 60 m, což zaručuje její konstantní chemické složení a teplotu. Teplota pramenů je 67 až 69 ° C. Je to středně mineralizovaná, síranové-hydrogenuhličitanová, vápenato-sodná, sirné, horká voda. Využívá se hlavně na lázně, ale také na pitnou kúru.

Nejdůležitějším komponentem pro léčbu onemocnění pohybového aparátu je vysoký obsah síry (od 6 do 10 mg / l), která se ve vodě vyskytuje v různých formách a chemických sloučeninách (sírany, siřičitany, sulfidy). Důležitý je i vysoký obsah sirovodíku - v průměru 4,7 mg na litr vody.

Termální minerální voda působí mechanicky hydrostatickým tlakem a vztlakem, tedy usnadňuje pohyb díky sníženému účinku gravitace, ale také napomáhá zlepšení cirkulace krve a lymfy. Tlak vody působí jako bandáž, což usnadňuje cvičení a pohyb ve vodě. Fyzikálním účinkům termální minerální vody je hypertermická reakce organismu. Do této reakce se zapojuje nervový, kardiovaskulární, respirační a endokrinní systém, ale i imunitní systém. Důležitý je i chemický účinek sířené vody (penetrace sirných látek během koupele i po něm) z kůže do hlubších tkání, kde se vážou ve formě chondroitinsulfátu a potlačují aktivitu kyseliny hyaluronové. Síra také zlepšení rekrvenie, odstraňuje odumřelé kožní buňky, přispívá k obnově pokožky a má antibakteriální účinky.

Piešťanské sirné bahno: Sirné bahno je unikátní peloid v evropském i světovém měřítku. Jeho podstatou jsou usazeniny vznikající v obtokovém rameni řeky Váh v místě vývěrů sirné termální minerální vody.

Pro balneologické využití je bahno připravované originální technologií, během které podléhá procesu zrání a regenerace s četnými chemickými a biologickými reakcemi. Dozrálé bahno je ocelově modré až černé, má máslovitou, mazlavou konzistenci, je plastické, tepelně vodivé, ochlazuje se čtyřnásobně pomaleji než voda, oproti které má 350x větší viskozitu. Zábaly bahnem z Piešťan působí na výživu chrupavky, na minerální změny kostí, na kloubní pouzdra a na svaly a šlachy. Významné je i působení na metabolismus meziobratlové ploténky, při kterém dochází k obnově substanci ploténky ke zlepšení její hydratace. Dalším účinkem je potlačení aktivity leukocytární elastázy, která se podílí na destrukci kloubních struktur při zánětlivých onemocněních kloubů.

Indikace lázeňské léčby: Piešťanské lázně se specializují na léčbu nemocí pohybového aparátu, tedy kostí, kloubů, svalů a pojivových tkání, ale i centrálních a periferních nervů, bez kterých není možné řízení pohybových funkcí. Hlavním cílem našich léčebných postupů je především obnova komplexních pohybových funkcí pohybového aparátu.

Indikace lázeňské léčby - dospělí: - degenerativní onemocnění pohybového aparátu
- Onemocnění páteře, kořenové syndromy vertebrogenního původu
- Stavy po úrazech a operacích pohybového aparátu
- Skoliózy
- Chronické revmatické onemocnění, revmatoidní artritida, Bechtěrevova nemoc, - stavy po reaktivních artritidách
- Mimokloubní revmatismus
- Polyneuropatie s paretickými projevy
- Stavy po meningoencefalitis po myelitida
- Lehké hemiparézy a paraparézy cévního původu po odeznění akutního stadia
- Stavy po poraněních a operacích centrálního a periferního nervstva
- Roztroušená skleróza a jiné demyelinizační onemocnění ve stádiu bez ataku
- Syringomyelia s paretickými projevy, soustavně odborně léčena

Indikace lázeňské léčby - děti: - onemocnění typu dětské mozkové obrny a příbuzné stavy;
- Onemocnění periferního nervového systému;
- Svalové onemocnění a jiné poruchy hybnosti centrálního původu;
- Poruchy hybnosti po úrazech a zánětech mozku a míchy;
- Poruchy hybnosti po operacích nádorů mozku a míchy, po cévních - mozkových příhodách;
- Degenerativní a heredofamilární onemocnění nervosvalového aparátu;
- Nemoci pohybového aparátu - vrozené a získané vady a stavy po zápalovýchochoreniach.

Kontraindikace: Infekční nemoci, vážné nemoci srdce, akutní tromboflebitidy, zánětlivé revmatické onemocnění v akutním stádiu, nádorová onemocnění s metastázami, akutní psychózy, labilní diabetes s opakovanou acidózou, těhotenství, závislost na alkoholu a jiných návykových látkách, inkontinence moči a stolice, stavy vyžadující soustavnou péči třetí osoby, epilepsie s častou frekvencí záchvatů.

Léčebné procedury: V piešťanských lázních nabízíme více než 60 různých léčebných procedur a metodik. Základem jsou procedury využívající unikátní minerální vodu a léčivé sirné bahno, které se kombinují s vodoléčbou, individuální a skupinovou rehabilitací, masážemi, uhličitou terapií, světloléčba, elektroléčbou, Teploléčba a dalšími specializovanými výkony a relaxačními procedurami. Naše nabídka obsahuje téměř vše, co může moderní rehabilitační lékařství nabídnout skupině onemocnění pohybového aparátu.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Pohotovostní lékařská služba, Stálá služba sestry, Kryoterapie, Oxygenoterapie, Joga, Stomatologie, Terénní kúry, vycházkové trasy, Psychoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Mechanoergoterapie, Magnetoterapie, Laseroterapie, Suchá plynová koupel, Plynové injekce, Parafinoterapie, Rehabilitační plavání, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Peloidní zábaly, Přírodní termální koupel, Pitné kúry, Vodoléčba

Vyšetřovací výkony: Vstupní a výstupní lékařské vyšetření, Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta, Základní biochemické vyšetření

Přírodní léčivé zdroje: Vody sirné, Vody termální, Peloidy

Léčba nemocí indikace: Pohybové ústrojí, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Obezity a nadváhy, Bechtěrevova choroba, Mimokloubní revmatismus, Vertebrogenní syndrom, Roztroušená skleróza, Syringomyelia

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace Orchidea, Freesia, Rosa, Calla, Lilium: Všechny restaurace nabízejí různé mezinárodní a slovenské menu. Danubius Zdravý Výběr zahrnuje sortiment se zdravými, lehkými jídly a biopotravinami, který je nabízen stejně jako několik diet pro všechny zdravotně orientovaných hostů. Otevřeno: 7:00 - 9:30, 11:45 - 14:00, 18:00 - 20:00

Restaurace Esplanade: Nabízí příjemnou atmosféru s prezentací moderních gastronomických pokrmů ze slovenské i mezinárodní kuchyně i sezónní speciality. Otevřeno: 07:00 - 10:30, 12:00 - 15:00, 18:00 - 22:00

Kavárna Esplanade: Spolu s pěknou zahradou nabízí v letním období lehká jídla, saláty, chutné koláče, domácí štrůdl, zmrzliny, kávu, čaj i osvěžující koktejly. Tuto širokou nabídku si může vychutnat při poslechu živé hudby. Otevřeno: 9:00 - 23:00 (duben-září), 9:00 - 22:00 (říjen-březen)

Blanquet bar u bazénu: Místo vedle krytého bazénu vám nabízí příjemné osvěžení se saláty, lehkými jídly, zmrzlinou, pivem nebo zdravými koktejly. Otevřeno: 10:30 - 20:00

Noční bar: Bar je velmi oblíbeným místem pro ty, kteří preferují živou taneční hudbu. Různé tematické večery jsou nabízeny v průběhu týdne. Otevřeno: 20:00 - 01:00 (pondělí - čtvrtek), 20:00 - 02:00 (pátek - sobota), neděle - zavřeno

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol, Fittness, Tenisové kurty, Bazén venkovní vyhřívaný, Sauna, Solárium, Golf, Golfový trenažér, Lyžařský vlek (10 km), Půjčovna lyží (10 km), Běžkařské trasy (10 km), Cyklotrasy, Whirpool

Kongresové služby:
TV, Laserové ukazovátko, Dataprojektor, Taneční parket, Květinová výzdoba, Flipchart

Salon Alexander - 77 m2 konferenčního prostoru s denním světlem. V místnosti je fixní U-sezení pro 20 osob díky kterému je vyhledávaným prostorem pro zasedání, školení či prezentace.

Společenský sál Palace - 977 m2 konferenčního prostoru s denním světlem. Sál je najvúčšou společenskou místností na Lázeňském ostrově. Komplex 3 propojených místností s tanečním parketem, pódiem, barem a šatnou. Prostor je vhodný na uspořádání plesů, svateb, recepcí, slánovstných večeří pro max. 350 osob při banketovém sezení. Díky své kompaktnosti je oblíbeným prostorem pro semináře do 120 osob v divadelní uspořádání.

Salón VIP - 42 m2 konferenčního prostoru s denním světlem vhodný na setkání do 8 osob a reprezentativní setkání menšího rozsahu.

Salón Ján - 32 m2 konferenčního prostoru s denním světlem umístěný v Sále Palace vhodný na setkání pro max. 15 osob.

Salon Imrich - 52 m2 konferenčního prostoru s denním světlem umístěný v Sále Palace vhodný na setkání pro max. 15 osob.

Venezia I + II. - 2 x 100m2 konferenčního prostoru s denním světlem. Místnost vhodná na firemní prezentace, workshopy a setkání do 50 osob v divadelní uspořádání a zároveň pro recepce, soukromé obědy či večeře.

Kongresové centrum (propojené s hotelem Balnea Esplanade Palace)

Velká kongresová hala - 550 m2
konferenčního prostoru s denním světlem. Místnost je největší kongresovou halou na lázeňském ostrově s kapacitou 400 osob v divadelní uspořádání. Sál disponuje velkým pódiem, kongresovým technickým vybavením, salónkem. Místnost je vhodná na realizaci kongresů, konferencí, výstav a uměleckých vystoupení.

Malá kongresová hala - 165 m2 konferenčního prostoru s denním světlem. Sál s kapacitou 120 míst v divadelní uspořádání je vhodná na uspořádání sympozií, konferencí, prezentací a zasedání. Foyer této sálu je využíván i jako výstavní plocha.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 Spoločenská sála Palace - 977 m2 (počet míst 350)

kongresový sál č. 2 Venezia I+ II. – 2 x 100m2 (počet míst 50)

kongresový sál č. 3 Veľká kongresová hala - 550 m2 (počet míst 400)

salónek č. 1 Salon Alexander - 77 m2 (počet míst 20)

salónek č. 2 Salón VIP - 42 m2 (počet míst 8)

salónek č. 3 Salón Ján - 32 m2 (počet míst 15)

salónek č. 4 Salon Imrich - 52 m2 (počet míst 15)

zasedací místnost č. 1 Malá kongresová hala - 165 m2 (počet míst 120)

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (28):


Lázně Piešťany Hotel Balnea EsplanadeLázně Piešťany Hotel Balnea EsplanadeLázně Piešťany Hotel Balnea Esplanade
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com