sdílet Lázně Bardejov Penzion Vila Fontána na Facebooku
Lázně Bardejov Penzion Vila Fontána česká verze  Lázně Bardejov Penzion Vila Fontána slovenská verzia  Lázně Bardejov Penzion Vila Fontána english version  Lázně Bardejov Penzion Vila Fontána deutsch version

Lázně Bardejov Penzion Vila Fontána Bardejovské Kúpele, Bardejovské Kúpele Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Penzion Fontana lázně Bardejovské Kúpeľe - ubytování a pobyty v Lázních Bardejov..


Lázně Bardejov leží na severovýchodě Slovenska v Nízkých Beskydech v blízkosti historicky významného středověkého města Bardejov. Výskyt léčivých minerálních vod v tichém malebném prostředí převážně jehličnatých lesů podmínil vznik a rozvoj malebného lázeňského města. Hlavním bohatstvím jsou vzácné přírodní léčivé zdroje. Svým složením patří mezi nejvýznamnější v Evropě. Geografická poloha, mikroklima, přírodní prostředí a minerální vody mají blahodárný vliv především na léčbu chorob trávicího ústrojí, oběhového ústrojí, onemocnění ledvin a močových cest, dýchacích cest, některých nemocí z povolání či gynekologických onemocnění.

Lázně Bardejov - Penzion Vila Fontána patří k nejoblíbenějším vilkám, pro svou výbornou polohu přímo v centru lázní, v blízkosti hotelu Ozón (100m), kam se dochází na stravu, av blízkosti lázeňské kolonády. Vilka byla kompletně zrekonstruována, nabízí 21 dvoulůžkových a 8 jednolůžkových pokojů.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový
821

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji

Základní informace: směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Indikace: V Bardejovských Lázních je možné léčit tyto indikace, které jsou určeny zákonem:

I. Onkologická onemocnění
II. Onemocnění oběhového ústrojí
III. Onemocnění trávícího ústrojí
IV. Nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí: diabetes mellitus
V. Netuberkulózní choroby dýchacích cest
VI. Nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí
VII. Netuberkulózní nemoci dýchacích cest
VIII. Nemoci ledvin a močových cest.
IX. Ženské nemoci: klimakterický syndrom.
X. Nemoci z povolání

Rozsah užívání léčebných metod je velmi rozsáhlý. Zahrnuje všechny hlavní metody komplexní balneoterapie.

Pitné kúry minerálními vodami: pitné kúry patří k hlavním léčebným procedurám. Přírodní vody, které tu vyvěrají jsou klasifikovány jako hydrouhličitanové, chloridosodné, železnaté, studené, hypotonické se zvýšeným obsahem kyseliny borité.

Vodoléčba: Kromě Kneippovy metod jsou v lázních zastoupeny všechny aplikace moderní vodoléčby. K hlavním patří minerální a perličkové koupele.

Uhličité terapie: Protože voda z pramenů používaná na minerální lázně je bohatá na oxid uhličitý, minerální lázně se řadí také k těmto terapie. Patří sem také inhalace a plynové injekce.

Peloidoterapie a parafinoterapie: V těchto terapiích se používají parafínové obklady a rašelinové zábaly. Rašelina je dovážena z Trenčianských Teplic.

Termoterapie: Při aplikaci termoterapie se využívají přírodní léčivé zdroje, jakož i umělé fyzikální tepelné zdroje. Mezi termoterapeutické léčebné metody, které se v lázních využívají, patří aplikace: parafínu, rašeliny, infračerveného záření, sauny, elektromagnetických vln.

Lázeňské služby: Lázně

Procedury léčení: Pohotovostní lékařská služba, Lázeňská péče dorostu, Stálá služba sestry, Lázeňská peče děti, Pitný režim, Oxygenoterapie, Terénní kúry, vycházkové trasy, Psychoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Mechanoergoterapie, Magnetoterapie, Laseroterapie, Klimatoterapie, Dietoterapie, Suchá plynová koupel, Plynové injekce, Parafinoterapie, Rehabilitační plavání, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Pitné kúry, Vodoléčba

Vyšetřovací výkony: Kontrolní lékařské vyšetření, Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta, EKG, Základní biochemické vyšetření

Přírodní léčivé zdroje: Vody uhličité

Léčba nemocí indikace: Onkologické, Oběhové ústrojí, srdce a cév, Trávicí ústrojí, Poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, Cest dýchacích (netuberkulozní), Pohybové ústrojí, Ledvin a cest močových, Ženské a gynekologické onemocnění, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Obezity a nadváhy

Ostatní druhy léčby: Akupunktura, Spánek, Relaxační procházky, Klimatoterapie, Kneippovy chodníky

Lázeňské pobyty:


Název: Redukčný pobyt


Číslo: 391

Popis: Redukční pobyt: Pobyt zaměřený na léčbu obezity (13 nocí) je zaměřen na edukaci pacienta, zdravou stravu a nabízí reálné výsledky na snížené váze klientů.

Cena pobytu zahrnuje: ubytování ve vybrané kategorii, lékařské vstupní vyšetření (EKG, měření tlaku, pulsu, obvodu pasu, vážení, odběry tukový metabolismus) a základní edukace klienta, kontrolní a výstupní vyšetření), USG oblasti břicha, vyšetření Fibroscan, redukční dietu formou racionální stravy (snídaně formou bufetových stolů, obědy a večeře servírované), 1x edukace během pobytu - s asistentem výživy, 2 krát během pobytu poradenství u psychologa, základní literatura - brožura Začínáme hubnout + doplňkové edukační materiály

59 PROCEDUR: 3 x 3 hodinový vstup do Wellness SPA v hotelu Ozón (bazény + sauny), 8 x Fitnes (hodinové vstupy), 5 x klasická masáž, 5 x přístrojová lymfodrenáž, 8x minerální koupel, 5 x volné plavání v rehabilitačním bazénu ( hodinové vstupy), 10 x hydrokineziterapie, 5 x skupinový tělocvik (sestava fit míče), 10 x Nordic Walking (vlastní, s možností půjčit si hole zdarma)

Pobyt začíná obědem (nástup od 12: 00hod) a končí snídaní (uvolnění pokoje do 10: 00hod).

Pobyt je možné absolvovat v trvání výlučně 14 dní / 13 nocí /, není možné absolvovat kratší pobyt.

Redukční pobyt nelze absolvovat během období Velikonoc a Silvestra. Pobyt je koncipován jako individuální, procedury a edukace neprobíhají skupinově.


Počet dnů: 13

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna

Název: Pobyt Wellness Relax


Číslo: 390

Popis: Pobyt Wellness Relax: Pobyt kdykoliv během týdne, min. 2 noci, v ceně vstup do Wellness Spa a vybrané procedury - podle počtu nocí.
Více info Rezervuj

Relaxační pobyt bez lékařské prohlídky, s předem určenými procedurami, zahrnuje ubytování, stravu a denně vstup do Wellness Spa - bazénové části.

Počet procedur v ceně závisí na počtu nocí:

2 noci: 1 x klasická masáž, 1 x minerální koupel, 1 x perlička / hydromasáž, 2 x 2 hodiny Wellness spa - bazény

3 noci: 1 x klasická masáž, 2 x minerální koupel, 1x perlička / hydromasáž, 1 x solná jeskyně, 3 x 2 hodiny Wellness spa - bazény

4 noci: 2 x klasická masáž, 2 x minerální koupel, 1 x perlička / hydromasáž, 1 x solná jeskyně, 1 x parafín, 4 x 2 hodiny Wellness spa - bazény

5 nocí: 2 x klasická masáž, 2 x minerální koupel, 1 x perlička / hydromasáž, 2 x solná jeskyně, 1 x parafín, 1 x body cleaner, 5 x 2 hodiny Wellness spa - bazény

6 nocí: 2 x klasická masáž, 3 x minerální koupel, 1 x whirlpool, 2 x solná jeskyně, 1 x parafín, 1 x body cleaner, 1 x přísadová koupel, 6 x 2 hodiny Wellness spa - bazény

Minimální počet nocí: 1

Pobyt pro dieťazahŕňa ubytování, stravování, vstup do wellness spa - bazénové části.

Při plné penzi se pobyt začíná večeří, nástup od 16:00 hod. a končí obědem. Pokoj je třeba uvolnit do 14: 00hod.

U polopenze se pobyt začíná večeří, nástup od 16:00 hod. a končí snídaní. Pokoj je třeba uvolnit do 10: 00hod.

Děti do 12 let mají slevu 20% z ceny.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu mají pobyt zdarma.


Počet dnů: min. 1

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna

Název: Pobyt Senior


Číslo: 271

Popis: Pobyt Senior: Klasický léčebný pobyt se slevou určen pro osoby nad 60.r, lékařská prohlídka,, 3 procedury / den, denně vstup do Wellness Spa.

Léčebný pobyt s lékařskou prohlídkou, určený pro osoby nad 60 let a pro držitele průkazu ZTP. Pobyt zahrnuje ubytování, stravu, 3 procedury / den + 3x denně pitná kúra a denně vstup do Wellness Spa - bazénové části.

Minimální počet nocí: 6

Při plné penzi se pobyt začíná obědem, nástup od 12:00 hod. a končí snídaní. Pokoj je třeba uvolnit do 10: 00hod.

U polopenze se pobyt začíná večeří, nástup od 16:00 hod. a končí snídaní. Pokoj je třeba uvolnit do 10: 00hod.

Děti do 12 let mají slevu 20% z ceny.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu mají pobyt zdarma.

Senior speciál: Cenově nejvýhodnější pobyt pro klienty nad 60 let a držitele průkazu ZTP! Léčebný pobyt s lékařskou prohlídkou a 2 procedurami denně.


Počet dnů: min. 6

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna

Název: Pobyt Štandart


Číslo: 277

Popis: Pobyt Štandart: Klasický léčebný pobyt pro min. 6 nocí, 3 procedury / den, denní vstup do wellness lázní

Lázeňský pobyt s lékařskou prohlídkou zahrnuje ubytování, stravování, 3 procedury / den + 3krát denně pitnou kůži a denní vstup do Wellness Spa - bazénu.

Minimální počet nocí: 6

Plná penze začíná s obědem od 12:00 a končí snídaní. Místnost musí být uvolněna do 10:00.

Polopenze začíná večeři, začíná v 16:00 a končí snídaní. Místnost musí být uvolněna do 10:00.

Děti do 12 let mají slevu 20% z ceny.
Děti do 3 let bez nároku na lůžko a snídani jsou zdarma.

Počet dnů: min. 6

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna

Stravování:

Služby:Kongresové služby:
Připojeni internetu

Pokud jste se rozhodli zorganizovat pro své obchodní partnery nebo zaměstnance pracovní setkání, školení, konferenci, seminář, recepci, teambuilding, workshop, prezentaci, školení nebo "akci šitou na míru" zveme Vás využít naše prostory, které jsou vynikajícím místem na pracovní a pracovně -relaxační pobyty.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna: EUR

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (18):


Lázně Bardejov Penzion Vila FontánaLázně Bardejov Penzion Vila FontánaLázně Bardejov Penzion Vila Fontána
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com