sdílet Hotel Sorea Ľubovňa na Facebooku
Hotel Sorea Ľubovňa česká verze  Hotel Sorea Ľubovňa slovenská verzia  Hotel Sorea Ľubovňa english version  Hotel Sorea Ľubovňa deutsch version

Hotel Sorea Ľubovňa Stará Ľubovňa, Stará Ľubovňa Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Sorea Ľubovňa Stará Ľubovňa - ubytování Stará Ľubovňa...


Lokalita: Hotel Sorea Ľubovňa Stará Ľubovňa leží v malebné údolí Ľubovniansky lázní, na rozhraní Spišské Magury a Levočských vrchů, jen 7 km od města Stará Ľubovňa. Region se proslavil díky výskytu množství minerálních pramenů a patří ke klimaticky nejčistším oblastem střední Evropy.

Hotel Sorea Ľubovňa Stará Ľubovňa - Ubytovací služby: Hotel poskytuje ubytování v pohodlně zařízených apartmánech, rodinných pokojích, jedno a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, rádiem, barevným TV přijímačem se SAT programem a balkonem. Rodinám s malými dětmi nabízíme možnost zapůjčení dětské postýlky, v hotelu je možné ubytování se psem. Dostupnost všech hotelových prostor je řešena bezbariérově a hotel je přizpůsoben pro poskytování služeb imobilním hostům.

Hotel Sorea Ľubovňa Stará Ľubovňa - Doplňkové služby: V hotelovém sportovně-relaxačním centru je k dispozici krytý bazén, solárium, sauna, klasické a vodní masáže a různé relaxační procedury. Sportovce potěší tenisový kurt, volejbalové hřiště, stolní tenis, biliár, ruské kuželky, úschovna a půjčovna sportovních potřeb a horských kol. Hotel standardně poskytuje informační služby, směnárenské služby, půjčování vysoušečů na vlasy a žehliček, prádelna služby. V hotelové hale je také prodejna suvenýrů a pohlednic. Pro děti je k dispozici dětský koutek, hřiště s prolézačkami. Hoteloví hosté mají k dispozici neplacené, nehlídané parkoviště přímo před hotelem. Hotel zajišťuje pořádání kulturních a společenských programů, posezení při lidové hudbě, diskoték, besídek a fakultativních výletů do blízkého a vzdáleného okolí (Polsko, Vysoké Tatry, Ľubovniansky hrad a město Stará Ľubovňa, Bardejov, Litmanová).

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánpřistýlka
1724710255

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, sat, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: bezbariérový přístup, směnárna, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu

Popis okolí: Přes 260 km vyznačených turistických stezek a nádherné lesní prostředí zaručuje ideální podmínky pro letní turistiku a v okolí jsou i vhodné terény pro cykloturisty. Na své si přijdou i houbaři, rybáři a oblíbené jsou i jízdy na koních.

V zimní sezóně je lyžařům k dispozici 6 lyžařských vleků přímo u hotelu s celkovou délkou sjezdových tratí 4600m různé náročnosti. Část svahu je uměle zasněžována a osvětlena pro večerní lyžování. Ve středisku poskytuje služby lyžařská škola, lyžařská školka, půjčovna sportovních potřeb, ski servis a škola snowboardingu.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (7 km)

Autobusové nádraží název: (7 km)


Vlakové nádraží název: (7 km)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Krytý hotelový bazén: V hotelu se nachází krytý plavecký bazén o rozměrech 18 m x 8 m, s hloubkou vody 1,30 m a teplotou kolem 27 ° C.

Sauna: Hotel disponuje finskou saunou s možností přidání eukalyptových přísad během saunovacího procesu. Maximální kapacita sauny je 15 osob.

Masáže a lázně: Kvalifikovaní pracovníci našeho wellness centra Vám rádi poskytnou klasické, ale i speciální masáže, zábaly a koupele. Můžete si vybrat ze široké nabídky masáží, mezi které patří ruční masáž, klasická masáž šíje, klasická masáž částečná (šíje a záda), celková masáž a reflexní masáž chodidel. Kromě klasických masáží hotel nabízí i speciální masáže a to regenerační masáž s ALOE VERA, detoxikační masáž se ZELENÝM čajem, antistresovou masáž s orchidejemi a relaxační masáž s růží. Kromě masáží si můžete vybrat ze široké nabídky zábalů (rašelinový, bylinný detoxikační, zábal ze včelího vosku). Na zpříjemnění pobytu můžete využít perličková koupel. Hotel má v nabídce i mořský aerosolový koupel se silně příznivými účinky na organismus člověka. Mořský koupel je aerosolové rozprašování silně mineralizované vody z Podhájské. Procedura posiluje imunitní systém, pročišťuje a uvolňuje dýchací cesty, pomáhá při astmatu a chronické bronchitidě, při různých kožních alergiích a nemocech, pročišťuje a napíná pokožku a příznivě působí na štítnou žlázu.

Fitness: Své tělo můžete dokonale procvičit v hotelovém fitcentru. K dispozici jsou Vám posilovací stroje na zpevnění celého těla

Lázeňské služby: Wellness hotel

Procedury léčení: Masáže

Stravování:


Restaurace popis: Gastronomické služby: Širokú ponuku jedál a nápojov poskytujú 2 hotelové reštaurácie, príjemné posedenie a dobrú zábavu ponúkajú 3 denné bary a kaviareň. Spoločenskému vyžitiu slúži aj viacero klubových miestností a čitární. Pre organizovanie kongresov, konferencií, seminárov a školení ako aj ďalších spoločenských podujatí je k dispozícii veľká kongresová sála, 2 menšie konferenčné miestnosti a 7 salónikov.

Služby:Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Dataprojektor, Ozvučení, Flipchart, Bezdrátové mikrofony

Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA v Ľubovňanského lázních patří díky ideální lokalizaci v horském prostředí a komplexnosti poskytovaných služeb k vyhledávaným místem pro pořádání kongresů, konferencí, seminářů, školení a různých společenských, pracovních a soukromých akcí.
K dispozici jsou:

    kongresový sál
    společenský sál
    jednací místnost
    5 salonků

Společenské a jednací prostory hotelu jsou vybaveny základní prezentační technikou, ozvučením a vhodné i pro pořádání rozsáhlejších gastronomických akcí, rautů, banketů, recepcí, pracovních obědů, plesů, svateb, stužkové slavností, oslav významných životních jubileí nebo firemních oslav.

Hotel nabízí komplexní zajištění akcí, na požádání zajistí nadstandardní technické vybavení, organizuje doprovodné akce (grillparty, diskotéka, opékání, coffee break) a ve spolupráci s uměleckými agenturami připraví atraktivní kulturní a zábavné programy.

Široký výběr hotelových doplňkových služeb poskytuje ideální podmínky pro pořádání sportovních akcí, firemních sportovních dní a různých setkání spojených se sportem a relaxací.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 240)kongresový sál č. 2 (počet míst 240)

salónek č. 1 (počet míst 52)

salónek č. 2 (počet míst 25)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-29.1239 - 4352 - 571278 - 86
29.12-2.18611423171


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Ceny ubytování na 1 noc / pokoj v EUR jsou uvedeny s příslušnou DPH .. Ceny ubytování na 1 noc v EUR jsou uvedeny s příslušnou DPH. Dítě do 2,99 let 100% sleva bez nároku na stravovací a ubytovací služby. Dítě od 3 do 14,99 let - 50% sleva z ceny pobytu při ubytování na přistýlce.

Fotogalerie (27):


Hotel Sorea ĽubovňaHotel Sorea ĽubovňaHotel Sorea Ľubovňa
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com