sdílet Lázně Piešťany Hotel Jalta na Facebooku
Lázně Piešťany Hotel Jalta česká verze  Lázně Piešťany Hotel Jalta slovenská verzia  Lázně Piešťany Hotel Jalta english version  Lázně Piešťany Hotel Jalta deutsch version

Lázně Piešťany Hotel Jalta Piešťany, Piešťany Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Lázně Piešťany Hotel Jalta Piešťany...


Pěší zóna města Piešťany je jen pár kroků od Lázeňského ostrova. Útulné prostředí a Slovenské pohostinnost.
Letní terasy hotelu vás zvou k odpočinku. Dopřejte si odpočinek v lázeňském parku, kde si zaposlouchejte do ptačího zpěvu pod korunami stromů, nebo obdivujte termální jezírka i voliéru s pávy a vzácnými bažanty.

Lázně Piešťany Hotel Jalta ** - ZAŘÍZENÍ: 58 pokojů včetně 5 apartmánů, koupelna, TV, balkon, minibar, trezor, telefon, vysoušeč vlasů na vyžádání. A'la carte restaurace a kavárna Excelsior v Jaltě, kavárna Espresso ve Ville Berlin. Obě kavárny mají letní terasu. Bezplatné parkování.

Lázně Piešťany Hotel Jalta ** - LÁZNĚ, WELLNESS: Napoleonské lázně (Lázeňský ostrov) - procedury založené na jedinečné léčivé minerální vodě a sirném bahně, relaxační a regenerační procedury.

Lázně Piešťany Hotel Jalta ** - DALŠÍ SLUŽBY: Business centrum, směnárna, centrální trezor, prádelna, zapůjčení lázeňských plášťů, knihovna, letní terasa a transfer. Golf, tenis a půjčovna kol

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový
1934

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat, fén

Základní informace: výtah, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkoviště s dohledem kamery, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Lázeňský ostrov je oázou klidu a relaxu, ale nabízí také množství příležitostí pro sportovní aktivity. Nabídku pro volný čas doplňuje bohatý kulturní program společenského centra, ale i 9-jamkové hřiště a venkovní termální koupaliště "Eva" s tenisovými kurty a hřišti na plážový volejbal .. Překrásný lázeňský park je ideální pro procházky a množství kaváren a restaurací nabízí domácí i mezinárodní speciality.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Letiště název: Bratislava (80 km)

Autobusové nádraží název: Piešťany (1km)


Vlakové nádraží název: Piešťany (1km)

Zastávka MDH: (20 m)

Obchod: (50 m)

Termální lázně: Napoleonské kúpele (150 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Přírodní léčivé zdroje: Lázně Piešťany vděčí za svou pověst především unikátním přírodním pramenům termální minerální vody, která vyvěrá z hloubky 2000 metrů, vynáší některé specifické sloučeniny a energii zemské magmatu.

Tato voda je také hlavním činitelem tvorby nenapodobitelného místního produktu - léčivého sirného bahna. Jde o zvláštní peloid, jehož složení je výsledkem dlouhodobé reakce termální vody s místními měkkými horninami a specifickou bakteriální mikroflórou.

Piešťanská termální minerální voda: to je deset pramenů s průměrným obsahem 1.500 mg minerálních látek na 1 l minerální vody. Voda vyvěrá z tektonických zlomů z hloubky asi 2000 metrů, zachycuje se v hloubce 60 m, což zaručuje její konstantní chemické složení a teplotu. Teplota pramenů je 67 až 69 ° C. Je to středně mineralizovaná, síranové-hydrogenuhličitanová, vápenato-sodná, sirné, horká voda. Využívá se hlavně na lázně, ale také na pitnou kúru.

Nejdůležitějším komponentem pro léčbu onemocnění pohybového aparátu je vysoký obsah síry (od 6 do 10 mg / l), která se ve vodě vyskytuje v různých formách a chemických sloučeninách (sírany, siřičitany, sulfidy). Důležitý je i vysoký obsah sirovodíku - v průměru 4,7 mg na litr vody.

Termální minerální voda působí mechanicky hydrostatickým tlakem a vztlakem, tedy usnadňuje pohyb díky sníženému účinku gravitace, ale také napomáhá zlepšení cirkulace krve a lymfy. Tlak vody působí jako bandáž, což usnadňuje cvičení a pohyb ve vodě. Fyzikálním účinkům termální minerální vody je hypertermická reakce organismu. Do této reakce se zapojuje nervový, kardiovaskulární, respirační a endokrinní systém, ale i imunitní systém. Důležitý je i chemický účinek sířené vody (penetrace sirných látek během koupele i po něm) z kůže do hlubších tkání, kde se vážou ve formě chondroitinsulfátu a potlačují aktivitu kyseliny hyaluronové. Síra také zlepšení rekrvenie, odstraňuje odumřelé kožní buňky, přispívá k obnově pokožky a má antibakteriální účinky.

Piešťanské sirné bahno: Sirné bahno je unikátní peloid v evropském i světovém měřítku. Jeho podstatou jsou usazeniny vznikající v obtokovém rameni řeky Váh v místě vývěrů sirné termální minerální vody.

Pro balneologické využití je bahno připravované originální technologií, během které podléhá procesu zrání a regenerace s četnými chemickými a biologickými reakcemi. Dozrálé bahno je ocelově modré až černé, má máslovitou, mazlavou konzistenci, je plastické, tepelně vodivé, ochlazuje se čtyřnásobně pomaleji než voda, oproti které má 350x větší viskozitu. Zábaly bahnem z Piešťan působí na výživu chrupavky, na minerální změny kostí, na kloubní pouzdra a na svaly a šlachy. Významné je i působení na metabolismus meziobratlové ploténky, při kterém dochází k obnově substanci ploténky ke zlepšení její hydratace. Dalším účinkem je potlačení aktivity leukocytární elastázy, která se podílí na destrukci kloubních struktur při zánětlivých onemocněních kloubů.

Indikace lázeňské léčby: Piešťanské lázně se specializují na léčbu nemocí pohybového aparátu, tedy kostí, kloubů, svalů a pojivových tkání, ale i centrálních a periferních nervů, bez kterých není možné řízení pohybových funkcí. Hlavním cílem našich léčebných postupů je především obnova komplexních pohybových funkcí pohybového aparátu.

Indikace lázeňské léčby - dospělí: degenerativní onemocnění pohybového aparátu
- Onemocnění páteře, kořenové syndromy vertebrogenního původu
- Stavy po úrazech a operacích pohybového aparátu
- Skoliózy
- Chronické revmatické onemocnění, revmatoidní artritida, Bechtěrevova nemoc, - stavy po reaktivních artritidách
- Mimokloubní revmatismus
- Polyneuropatie s paretickými projevy
- Stavy po meningoencefalitis po myelitida
- Lehké hemiparézy a paraparézy cévního původu po odeznění akutního stadia
- Stavy po poraněních a operacích centrálního a periferního nervstva
- Roztroušená skleróza a jiné demyelinizační onemocnění ve stádiu bez ataku
- Syringomyelia s paretickými projevy, soustavně odborně léčena

Indikace lázeňské léčby - děti: onemocnění typu dětské mozkové obrny a příbuzné stavy;
- Onemocnění periferního nervového systému;
- Svalové onemocnění a jiné poruchy hybnosti centrálního původu;
- Poruchy hybnosti po úrazech a zánětech mozku a míchy;
- Poruchy hybnosti po operacích nádorů mozku a míchy, po cévních - mozkových příhodách;
- Degenerativní a heredofamilární onemocnění nervosvalového aparátu;
- Nemoci pohybového aparátu - vrozené a získané vady a stavy po zápalovýchochoreniach.

Kontraindikace: Infekční nemoci, vážné nemoci srdce, akutní tromboflebitidy, zánětlivé revmatické onemocnění v akutním stádiu, nádorová onemocnění s metastázami, akutní psychózy, labilní diabetes s opakovanou acidózou, těhotenství, závislost na alkoholu a jiných návykových látkách, inkontinence moči a stolice, stavy vyžadující soustavnou péči třetí osoby, epilepsie s častou frekvencí záchvatů.

Léčebné procedury: V piešťanských lázních nabízíme více než 60 různých léčebných procedur a metodik. Základem jsou procedury využívající unikátní minerální vodu a léčivé sirné bahno, které se kombinují s vodoléčbou, individuální a skupinovou rehabilitací, masážemi, uhličitou terapií, světloléčba, elektroléčbou, Teploléčba a dalšími specializovanými výkony a relaxačními procedurami. Naše nabídka obsahuje téměř vše, co může moderní rehabilitační lékařství nabídnout skupině onemocnění pohybového aparátu.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Pohotovostní lékařská služba, Stálá služba sestry, Kryoterapie, Oxygenoterapie, Joga, Stomatologie, Terénní kúry, vycházkové trasy, Psychoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Mechanoergoterapie, Laseroterapie, Suchá plynová koupel, Plynové injekce, Parafinoterapie, Rehabilitační plavání, Léčebný tělocvik v bazénu, Léčebný tělocvik, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže, Přísadové koupele, Peloidní zábaly, Přírodní termální koupel, Pitné kúry, Vodoléčba

Přírodní léčivé zdroje: Vody sirné, Vody termální, Peloidy

Léčba nemocí indikace: Pohybové ústrojí, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Obezity a nadváhy, Bechtěrevova choroba, Mimokloubní revmatismus, Vertebrogenní syndrom, Roztroušená skleróza, Syringomyelia

Ostatní druhy léčby: Akupunktura, Relaxační procházky, Kneippovy chodníky

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace: Při snídani si hosté si mohou vybrat ze široké nabídky bufetových stolů, oběd a večeře se servíruje v restauraci hotelu Jalta. Nabídka jídel domácí i zahraniční kuchyně je doplněna vegetariánskými jídly, dietními a seniorský jídly, dělenou stravou a bohatým salátovým bufetem. Otevřeno: snídaně: 7:00 - 9:00, oběd:   11:30 - 13:30, večeře: 17:30 - 19:30 hod..

Café Excelsior: V odpoledních hodinách, po léčebných a relaxačních procedurách si můžete dopřát odpočinek při kávě v denním baru s letní terasou.   Otevřeno: 10:00 - 22:00 hod..

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol (200 m), Fittness, Tenisové kurty (200 m), Squash (2 km), Sauna (200 m), Solárium (200 m), Golf, Golfový trenažér, Lyžařský vlek (10 km), Půjčovna lyží (10 km), Cyklotrasy, Whirpool (200 m)

Kongresové služby:
TV, Laserové ukazovátko, Dataprojektor, Květinová výzdoba, Flipchart

Salón Jalta - Místnost vhodná na setkání do 20 osob.

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 Salón Jalta (počet míst 20)

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (10):


Lázně Piešťany Hotel JaltaLázně Piešťany Hotel JaltaLázně Piešťany Hotel Jalta
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com