sdílet Hotel Danubia gate na Facebooku
Hotel Danubia gate česká verze  Hotel Danubia gate slovenská verzia  Hotel Danubia gate english version  Hotel Danubia gate deutsch version

Hotel Danubia gate Bratislava, Bratislava Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Danubia Gate Dunajská Bratislava - ubytování v Bratislavě...


Vítejte na stránkách stylového , moderně zařízeného business Hotelu DANUBIA GATE ****. Hotel je situován ve Starém městě Bratislavy av bezprostřední blízkosti historického centra ( 5 minut pěší chůze ) na Dunajské ulici . Interiér hotelu, pokojů a jednacích místností jsou zařízeny v luxusním , elegantním stylu.

Zajímavým způsobem je vyřešen i interiér hotelové STREET COFFEE & RESTAURANT , která si Vás získá svou jedinečnou atmosférou a výbornou gastronomií s prvotřídními službami .

Všechny prostory v interiéru hotelu jsou výhradně nekuřácké. Pro Vaši bezpečnost jsou v celém hotelu hlásiče požáru . Naši zaměstnanci Vás rádi budou informovat o vyhrazených prostorech na kouření . Moderní a elegantní interiér pokojů se zajímavě zvolenou kombinací barev, nábytku a doplňků Vás zaujme už na první pohled .

Všechny pokoje jsou klimatizované , nekuřácké as výbavou špičkových IT . Pro Vaši bezpečnost jsou vybaveny požárním hlásičem . Možnost přidání dětské postýlky na Vaši pokoj je pro nás samozřejmostí .

Hotel DANUBIA GATE **** - ubytování : Moderní a elegantní interiér pokojů se zajímavě zvolenou kombinací barev, nábytku a doplňků Vás zaujme už na první pohled . Hotel nabízí k dispozici 25 pokojů, z toho: 5 jednolůžkových pokojů STANDARD , 10 dvoulůžkových pokojů STANDARD , 5 dvoulůžkových pokojů STANDARD - oddělené postele, 4 dvoulůžkové pokoje DE LUXE s možností přistýlky , 1 dvoulůžkový pokoj DE LUXE pro imobilní hosta

Všechny pokoje jsou klimatizované , nekuřácké as výbavou špičkových IT . Pro Vaši bezpečnost jsou vybaveny požárním hlásičem . Možnost přidání dětské postýlky na Vaši pokoj je pro nás samozřejmostí

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkahandicap
52081

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, CD přehrávač, klimatizace pokojů, TV, telefon, rádio, DVD, připojeni internetu, PC k zapůjčení, sat, minibar, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, praní a žehlení, klimatizace, Informační služba, lékařská služba v dosahu, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 6

Popis okolí: Hotel sa nachádza 5 minút pešej chůze od historického centra Bratislavy

Dostupnost střediska:


Centrum název: (10 m)

Letiště název: (8 km)

Autobusové nádraží název: (500 m)


Vlakové nádraží název: (3 km)

Zastávka MDH: (200 m)

Zastávka tramvaj: (300 m)

Obchod: (100 m)

Stravování:


Restaurace popis: Stylová , hotelová restaurace s kavárnou ve velmi příjemném , netradičně řešeném , klimatizovaném prostředí . Výběr z jídel mezinárodní a slovenské gastronomie, v kombinaci s nabídkou tuzemských i zahraničních vín Vám zajistí dokonalou symbiózu chutí. Prvotřídní servis jídel a nápojů a rozmanitý výběr kulinářských specialit šéfkuchaře Josefa Haršányi je zárukou výjimečného gurmánského zážitku.

Restaurace s kavárnou je zajímavě dispozičně řešená do dvou prostorů . Celková kapacita je 40 míst k sezení, přičemž je možné v případě Vašich požadavků vytvořit nerušenou uzavřenou společnost pro 20 hostů . Samozřejmostí je Wifi připojení na internet a parkování zdarma.

JAK PRVNÍ V BRNĚ VÁS ZVEME vychutnat si certifikované KÁVU ZNAČKY FILICORI ZECCHINI . Získá si Vás svou silou , lahodnou chutí a příjemným aroma , kterou si hned zamilujete . Mile překvapeni budou i příznivci kávy bez kofeinu .

Restaurace: Street coffee and restaurant - 8 - 22:00 (počet míst 40)

Služby:Sportovní možnosti:
Fittness (200 m), Squash (200 m)

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Fax, Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Dataprojektor, Tabule, Připojeni internetu, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Zpětný projektor, DVD přehrávač, Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů, Flipchart

Hotel DANUBIA GATE *** Vám nabízí k dispozici své dvě jednací místnosti, vhodné pro uskutečnění menších prezentací, školení, porad , či pracovních setkání. Tyto prostory se nacházejí na 6. patře hotelu a jsou plně separované od ubytovací části . Samozřejmostí je jejich komfortní vybavení , klimatizace , wifi internetové připojení , vybavení audiovizuální technikou , technické zázemí a variabilita usazení účastníků . Nabízíme Vám i možnost občerstvení a stravování účastníků během celé akce .

Jednací místnost " CITY VIEW "
Rozloha: 46m2
Kapacita : 30 účastníků

Jednací místnost " DANUBIA "
Rozloha: 27m2
Kapacita : 15 účastníků

Rádi vám pomůžeme při organizaci Vašeho akce, či zprostředkujeme sekretářské, asistenční nebo tlumočnické služby . Dle vašeho požadavku Vám jednací místnosti vyřídíme počítačem, faxem , kopírkou , rolovacím plátnem , flip chartovou tabulí , laserovým ukazovátkem .

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 Danubia (počet míst 30)

kongresový sál č. 2 City view (počet míst 15)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.1294-109104-11920129-149 (DE LUXE)


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: 1,65 € osoba / 1 noc a snídaně v hodnotě 7 €

Fotogalerie (12):


Hotel Danubia gateHotel Danubia gateHotel Danubia gate
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com