sdílet Sorea Hotel SNP na Facebooku
Sorea Hotel SNP česká verze  Sorea Hotel SNP slovenská verzia  Sorea Hotel SNP english version  Sorea Hotel SNP deutsch version

Sorea Hotel SNP Demänovská Dolina, Demänovská Dolina Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Sorea Hotel SNP Jasná Chopok Nízke Tatry...


Hotel SOREA SNP Lokalita: najdete v nejnavštěvovanější lokalitě Nízkých Tater, v Demänovské Dolině. Jedna z nejkrásnějších dolin měří celkem 16 km, leží jižně od Liptovského Mikuláše a je součástí Národního parku Nízké Tatry. Popularitu jí zajistily nejen ideální lyžařské podmínky v zimním středisku Jasná ale i světoznámé jeskyně, vhodné terény pro letní turistiku, překrásná fauna a flóra i příznivé klimatické podmínky.

Hotel SOREA SNP - Ubytovací služby: Kompletně zrekonstruovaný hotel SOREA SNP nabízí ubytování v moderně a pohodlně zařízených jedno-a dvoulůžkových pokojích, rodinných pokojích a apartmánech, které jsou vybaveny WC s koupelnou, barevným TV přijímačem se SAT programem, rádiem, telefonem a většina pokojů má i balkon.

Hotel SOREA SNP - Doplňkové služby: Pro aktivní využití volného času je hostům k dispozici sauna, masáže, stolní tenis, biliár, půjčovna a úschovna lyží a kol, volejbalové hřiště a ohniště. Pro děti je připravena dětská herna a venku dětské hřiště. Hotel zajišťuje a organizuje vysokohorské túry, paragliding a lyžařskou školu.

Ke standardní nabídce hotelu patří směnárenské a informační služby, finanční služby Western Union a prodej suvenýrů a doplňkového zboží. Parkoviště je umístěno přímo u hotelu.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmánpřistýlka
10701070

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, sat

Základní informace: praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, hlídané parkoviště, masážní studio

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hotel SNP Jasná - leží přímo ve známém lyžařském středisku Jasná s nejlepšími lyžařskými terény na celém Slovensku. K dispozici je kabinková lanovka, 4 sedačkové lanovky, 8 lyžařských vleků a 25 km upravených svahů a sjezdových tratí i 30 km terénů s možností rekreačního lyžování. Lyžařská sjezdovka je přímo u hotelu (50 m) s lyžařským vlekem. Zpestřením pobytu je i návštěva nedalekých termálních koupališť (Liptovský Ján, Bešeňová, největší aquapark na Slovensku v blízkosti L. Mikuláše - Tatralandia).

Dostupnost střediska:


Centrum název: (100 m)

Stravování:


Restaurace popis: Hotel SNP Jasná - Gastronomické služby: V rámci stravovacích služeb mohou hosté využívat příjemnou prosklenou hotelovou restauraci v přízemí. Snídaně jsou podávány formou teplých a studených bufetových stolů s širokou nabídkou jídel a nápojů, obědy a večeře pro pobytových hosty jsou servírované s možností výběru z 3 až 5 jídel včetně vegetariánského menu. K dispozici je denní bar s širokou nabídkou nápojů a prostorná hotelová kavárna. Na uspořádání gastronomických akcí s větším počtem účastníků je vhodná konferenční místnost (120 míst), menší rodinné a firemní oslavy i jiné akce je možné pořádat v hotelové kavárně (150 míst) nebo v hotelovém salonku s kapacitou 20 míst. V blízkosti hotelu je i ohniště.

Restaurace: (počet míst 120)

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Půjčovna kol, Billiard, Lyžařská škola, Solárium, Středisko zimních sportů (50 m), Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení

Kongresové služby:
Telefon, Fax, TV, Video , Kamera, CD přehrávač, Dataprojektor, Připojeni internetu, Kopírka, Ozvučení, Promítací plátno, Flipchart

Hotel SNP Jasná - zajišťuje komplexní organizaci firemních a společenských akcí. Pro kongresy, semináře a školení je k dispozici konferenční místnost s maximální kapacitou 120 osob, hotelová kavárna (150 míst) a salonek (20 míst). Kapacita a vybavení jednacích prostor umožňují poskytování profesionálních služeb v oblasti kongresového cestovního ruchu.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 120)

kongresový sál č. 2 Kavárna (počet míst 150)

salónek č. 1 (počet míst 20)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.1220 - 42


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (21):


Sorea Hotel SNPSorea Hotel SNPSorea Hotel SNP
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com