sdílet Hotel Morava na Facebooku
Hotel Morava česká verze  Hotel Morava slovenská verzia  Hotel Morava english version  Hotel Morava deutsch version

Hotel Morava Tatranská Lomnica, Tatranská Lomnica Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Vítejte v retro hotelu Morava Tatranská Lomnica, který je svého času jediný ve Vysokých Tatrách. Ideální místo pro rodinnou dovolenou, dětskou, skupinovou rekreaci nebo senior pobyt.

Hotel Morava  ve Vysoké Tatry je situován přímo pod Lomnickým štítem a údolní stanicí kabinkové lanovky na Skalnaté pleso. 5 minut pěší chůze do centra Tatranské Lomnice. V zimě jistě oceníte vzdálenost lyžařských svahů jen 300 m. od hotelu, dětskou lyžařskou školku u hotelu a půjčovnu lyží.

Hotel MORAVA ** ve Vysokých Tatrách: proto čekejte pobyt přímo pod Lomnickým štítem, ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo rodinných pokojích. Nabízíme ubytování pro single dovolenou, i ubytování s domácím zvířetem. Hotel si nese svou nezaměnitelnou historií od roku 1933, která je podtržena i kultovním filmovým příběhem "Anděl na horách. ROH rekreace - dovolená jako kdysi, která se organizuje 3 x do roka se těší velké oblíbenosti. Poprvé byla organizována v roce 2006.

K hotelu Morava ** patří vůně domácího jídla, přátelský personál, rodinná atmosféra a program, který připravujeme "s láskou a nadšením nám vlastním". Jsme tu pro všechny, kteří milují jednoduchost, přírodu a naše Tatry. Zveme Vás na "Tatranský pobyt za skvělou cenu"

Hotel MORAVA ** - Vysoké Tatry - ubytování. pokoje:
    160 pevných lůžek • 40 přistýlek
    Recepce
    restaurace
    kavárna
    společenská místnost
    dětský koutek
    relax centrum
    Úschovna a půjčovna lyží

Hotel Morava - Tatranská Lomnica - ubytování: Hotel nabízí ubytování v komfortně zařízených rodinných pokojích, dvoulůžkových pokojích a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a balkonem, vybavených koupelnou, toaletou, telefonem, rádiem a barevnou televizí se satelitními programy. Hotel může ubytovat psa.

Retro ROH rekreace: Socialistická dovolená

Hotel Morava - Tatranská Lomnica - Vysoké Tatry - ROH: si nese nezaměnitelnou historii od roku 1933. Proslavil se natáčením kultovního filmu "Anděl na horách" (1956). K specialitám hotelu patří každoroční pořádání ROH RETRO REKREACÍ. Zážitkový pobyt, který nese "punc socialistické dovolené".

Účastníci pobytu (Rekreanti) si dopřejí pořádnou dávku zábavy, večerních programů, soutěžení, vaření guláše v přírodě. Kulturní referent bude všem během celého pobytu v patách. Seznamovací i rozlučkový večírek trvá vždy do rána bílého a každé ráno se o veselou náladu postará - hromadná ranní rozcvička v úborech na čerstvém tatranském vzduchu. Nezapomenutelná dovolená, kde "včera znamená už zítra" :), kde si vzpomenete na to "jaký je to pocit - zasmát se ze srdce, a neřešit díru v teplákách"

Typy pokojů
2 lůžkovýpřistýlka
6040

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, rádio, sat

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, kavárna, venkovní terasa, restaurace

Platební karty: Maestro, Visa

Tipy na výlet: Organizované výlety - hotel MORAVA

Hotel Morava během celého roku pro využití Vašeho volného času organizuje jednodenní výlety do širokého okolí.

NOWY TARG - Zakopane: celodenní výlet, průvodce, transfer tam a zpět).

SPIŠSKÝ HRAD - LEVOČA: celodenní výlet, průvodce, transfer tam a zpět), vstupy si platí každý sám.

Zámeček Strážky - KEŽMAROK: celodenní výlet, průvodce, transfer tam a zpět), vstupy si platí každý sám.
    
DUNAJEC - PIENINY: celodenní výlet, průvodce, transfer tam a zpět, splav na vorech / cca 11 km /, oběd).

TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ VRBOV: půldenní výlet, transfer tam a zpět, 3 hodinový vstup do termálů VRBOV)

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 min.)

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace nabízí bohatý výběr jídel. Snídaně jsou podávány formou teplých a studených bufetových stolů, obědy - polévka a a hlavy jídlo, večeře (polévka, hlavní jídlo, dezert) pro pobytových hosty jsou servírované s možností výběru ze 3 jídel včetně vegetariánského menu. Příjemné posezení a širokou nabídku nápojů poskytuje kavárna .. V prostorách hotelu je možné organizovat menší společenské a rodinné akce, oslavy, firemní školení a semináře.

Restaurace s kapacitou 200 hostů. Možnost využití venkovní terasy.
Kavárna s kapacitou 80 hostů. Taneční parket, dataprojektor, promítací plátno, CD přehrávač.

Restaurace: (počet míst 200)

Kavárna: (počet míst 80)

Služby:Sportovní možnosti:
Sauna, Billiard, Lyžařská škola, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Cyklotrasy
Aktivní relaxujícím hostům je k dispozici k dispozici sauna, masáže, rašelinové zábaly, kulečník, stolní fotbal, stolní tenis, úschovna a půjčovna zimních sportovních potřeb. Hotel standardně poskytuje informační služby, prodej pohlednic, známek a dalšího zboží, půjčování vysoušečů na vlasy a žehliček, směnárenské služby. Hoteloví hosté mohou využít bezplatné parkoviště přímo u hotelu nebo hotelové garáže za poplatek. Pro děti je k dispozici dětská herna, sportovcům v blízkosti hotelu volejbalové hřiště, tenisové kurty, krytá tenisová hala a dráha na kolečkové bruslení. Hotel zajišťuje i pořádání kulturních a společenských programů, posezení u lidové hudbě, diskoték, besídek, fakultativních výletů do blízkého a vzdáleného okolí (Polsko, Pieniny, Nízké Tatry, Spiš).

Kongresové služby:
Pódium, CD přehrávač, Dataprojektor, Taneční parket, Promítací plátno

Prostory hotelu jsou vhodné i pro pořádání rodinných oslav, plesů, stužkové, svateb, kárový, promocí či oslav pracovních a životních jubileí, jakož i seminářů nebo školení. Dle Vašich požadavků zorganizujeme a připravíme jakoukoliv slavnostní akci, na kterou určitě nezapomenete.

Společenská místnost s kapacitou 120 osob. Taneční parket, dataprojektor, promítací plátno, pódium, CD přehrávač

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 120)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
2.1-22.1224 - 35


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za pokoj / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky
Sleva / poplatky: 1 dítě 0 - 5 let při 2 plně platících osobách se 100% slevou bez nároku na lůžko a stravu, Skupinová rezervace - každá 21 osoba 100% sleva na ubytování a stravu, Wifi připojení na recepci bezplatně • Parkování před hotelem bezplatně

Fotogalerie (24):


Hotel MoravaHotel MoravaHotel Morava
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com